2. El Ruhsatlı Tüfek

2. El Ruhsatlı Tüfek

Tüfek satın alırken dikkat etmeniz gereken detaylardan biri de satın almak istediğiniz ürünün ruhsata ihtiyacı olup olmadığıdır. Çünkü bazı tüfekler ruhsatsız da kullanılırken bazıları da kullanabilmek ve barındırabilmek için ruhsat gerektirir. 2. el ruhsatlı tüfek satın almak için sitemizde yer alan ilanları detaylı olarak inceleyebilir ve bir seçim yapabilirsiniz.

Tüfekleri incelerken kolaylık olması açısından istediğiniz özellikleri  ve bütçenizi belirleyin. Daha sonra av etkinliğinize uygun  bir tüfek tercih edin. Sitemizde yer alan ruhsatlı tüfekler dünyaca ünlü markalara ait popüler modellerden meydana gelmektedir. İkinci el ruhsatlı tüfek seçenekleri arasından bir tanesini beğenerek hemen satın alabilirsiniz. Tüfek modelleriyle ilgili tüm sorularınız için bize danışabilirsiniz.

2. El Tüfek Ruhsatı Nasıl Alınır?

Bir tüfek satın almak istiyorsanız yaşadığınız yerdeki ilçe emniyet müdürlüğü ya da jandarma karakol komutanlığına giderek başvuru yapmanız gerekiyor. Ancak yaşadığınız yere emniyet veya jandarmadan hangi kurumun bakmaya yetkili olduğunu bilmelisiniz. Jandarma karakolları için ruhsat başvurularınızı e devlet üzerinden de gerçekleştirebilirsiniz.

2. el ruhsatlı tüfek alırken ruhsat için gerekli belgeler şu şekildedir;

  • Kaymakamlığa dilekçe
  • 4 tane vesikalık fotoğrafınız
  • Silah ruhsatı için sabıka kaydı
  • Aile hekimi ya da devlet hastanesinden alınan sağlık raporu
  • Vergi dairesine 5 yıllık ruhsat bedelinin  yatırıldığına dair ruhsatname vergi dekontu
  • Vergi dairesinden borcunuz olmadığına dair belge
  • Nüfus cüzdanınızın fotokopisi
  • Yarım kapak dosya iletmeniz gerekiyor.

2. El Ruhsatlı Tüfek İlanları

2. el ruhsatlı tüfek satın almak istiyorsanız öncelikle ilanlarımızı incelemeniz gerekiyor.  Ruhsat aldıktan sonra tüfeği bulundurma ve taşıma yetkisine sahip olursunuz.  Ruhsatlı tüfek kılıfında ve  üzerinde fişek olmayacak şekilde istediğiniz yere taşınabilir.  Sitemizde yer alan ilanlar arasından ruhsatlı ikinci el tüfekleri inceleyebilirsiniz.

2. el ruhsatlı tüfek ilanları farklı markalarda ve modellerde ürünleri barındırır.  Sizler bütçenize uygun bir silah satın alabilirsiniz. Sitemizde her bütçeye uygun ruhsatlı tüfek modelleri yer alıyor.  Ruhsat ya da tüfek hakkında tüm konular hakkında bizlere danışabilirsiniz. Temiz, bakımlı ve istediğiniz özellikleri barındıran bir ikinci el ruhsatlı tüfek modelleri için bize ulaşın.