2. El Ruhsatlı Silah

2. El Ruhsatlı Silah

Bir silah satın alırken en önemli hususların başında taşıma ve bulundurma ruhsatı geliyor. İster sıfır isterseniz ikinci el bir silah satın alın mutlaka ruhsatınızın olması gerekiyor. 2. El ruhsatlı silah almak istiyorsanız sitemizi inceleyebilir ve istediğiniz özelliklere sahip, aradığınız marka ve modelde ürünleri kolayca bulabilirsiniz.

Sitemizi inceleyerek bir silah satın almaya karar verdikten sonra yetkili kurumlara ruhsat için başvuru yapabilirsiniz. Silah taşımak için belli şartları yerine getirmeniz gerekiyor. Devlet size silah taşıma ruhsatı verebilmesi için gerekli olan şartları açık olarak kanunla belirlemiştir. Sitemizde yer alan ikinci el ruhsatlı silah modelleri arasından birini seçerek ruhsat işlemlerini tamamladıktan sonra taşımaya ve kullanmaya başlayabilirsiniz.

2. El Silah Ruhsatı Nasıl Alınır?

Silah taşıma ve silah bulundurma ruhsatı için farklı belgeler ve işlemler yapmanız gerekiyor.  Silah taşıma ruhsatı için bir sınırlama varken silah bulundurma ruhsatı için ilgili şartları sağlayan her birey  başvuru yapabilir.   Taşıma ruhsatındaki ön şartlara sahip herkes 2. el ruhsatlı silah bulundurma için başvuru yapabilir.

Silah ruhsatı alabilmek için öncelikle ikamet ettiğiniz yerdeki sorumluluğun poliste mi jandarmada mı olduğuna bakmalısınız. Polisin sorumluluk bölgesindeyseniz ilçe ve il emniyet müdürlüklerinin silah ruhsat şubelerine başvuru yapabilirsiniz.  Jandarma sorumluluk bölgesinde ikamet ediyorsanız jandarma karakol komutanlıkları başvuracağınız resmi kurumlardır.  İlgili belgeleri verdiğinizde taşıma ya da bulundurma ruhsatınızı alabilirsiniz.

2. El Ruhsatlı Silah İlanları

2. el ruhsatlı silah satın almak istiyorsanız sitemizde yer alan ilanları inceleyebilirsiniz.  Silah satın alırken belirlediğiniz özelliklere, tasarıma ve teknik şartlara uygun modelleri farklı markalardan bulabilirsiniz.  Sitemizde yer alan tüm silah modellerini satın alarak ruhsatıyla birlikte taşıyabilir ve yanınızda da bulundurabilirsiniz.,

2. el ruhsatlı silah ilanları arasından inceleme yaparken bütçenize uygun hareket etmelisiniz. İkinci el silahlar sıfırlardan daha uygun fiyatlı olsa da kalitesine, markasına, malzemesine, tasarımına, teknik özelliklerine ve modeline göre fiyatlar değişiklik gösterebilir. Sitemizde her bütçeye uygun ikinci el ruhsatlı silah satışı yapılmaktadır. Beğendiğiniz ürünü hemen satın alarak kullanmaya başlayabilirsiniz.